اقامت با خرید ملک در قبرس(cyprus)

اقامت با خرید ملک در قبرس-خرید ملک در قبرس

دلایل خرید ملک هرچه باشد ، احتمالاً این اولین بار است که ملکی را در قبرس خریداری کرده اید. ما این راهنما را برای کمک به شما در درک کمی بیشتر در مورد روند خرید در قبرس قرار داده ایم.

این راهنما با هدف ارائه برخی از اطلاعات اساسی در مورد خرید در قبرس انجام شده است و سعی می شود به اکثر سؤالات متداول که از ما پرسیده می شود پاسخ دهد. اگرچه امیدواریم که آن را مفید بدانید ، مهم است که به یاد داشته باشید که همه مسائل حقوقی مربوط را شامل نمی شود و مطمئناً راهنمای گام به گام برای خرید ملک قبرس نیست.

اگرچه ما امیدواریم که این راهنما به کمی تغییر شکل روند خرید ملک قبرس کمک کند ، اما هنوز هم توصیه می شود قبل از اقدام به مشاوره از یک متخصص بخواهید – پس از همه ما این کار را هر روز انجام می دهیم و سالهاست که انجام می دهیم و بنابراین همه را می دانید ترفندها و خطاهایی که ممکن است با آنها روبرو شوید

ما همچنین راه حلهای عملی برای مشکلات موجود را می دانیم و چگونگی تعامل قانون قبرس با قانون انگلستان را می شناسیم ، بنابراین می تواند به شما اطمینان دهد که کلیه الزامات سخت قوانین هر دو کشور را برآورده می کنید.

برای مشاوره خاص در مورد خرید ملک قبرس متناسب با نیازهای خود ، لطفا با وکلای دوستانه و متخصص قبرس ما تماس بگیرید.

اقامت با خرید ملک در قبرس-سؤالات متداول خرید ملک در قبرس

  • آیا سیستم حقوقی در قبرس همان انگلستان است؟

سیستم حقوقی قبرس مبتنی بر قوانین انگلیس است ، بنابراین با کمال تعجب شباهت هایی بین این دو سیستم وجود دارد. در حالی که اختلافات نیز وجود دارد ، هنگام خرید ملک در قبرس تعامل بین آنها وجود دارد. به عنوان مثال ، در قبرس قرارداد خرید ملک هنگام امضایش ، بر خلاف انگلستان ، در ثبت سرزمین واریز می شود.

  • آیا برای خرید خانه در قبرس به یک وکیل نیاز دارم؟

با کمال تعجب ، این رایج ترین سؤالی است که از ما پرسیده می شود. نه ، شما نیازی ندارید – دقیقاً مثل اینکه لزوماً هنگام خرید در انگلیس به یک وکیل احتیاج ندارید. با این حال ، در واقعیت همیشه هنگام خرید در انگلستان از یک وکیل استفاده می کنید ، بنابراین تفاوت در خرید در کشور دیگری که احتمالاً قبلاً تجربه خرید آن را ندارید ، تفاوت دارد؟

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به راهنمای ما در مورد نحوه انتخاب وكیل هنگام خرید ملك در خارج از كشور ، نگاهی بیندازید.

  • من شنیده ام که در قبرس مشکلی برای خرید ملک وجود دارد. آیا این درست است؟

مطمئناً هنگام خرید در قبرس مشکلات احتمالی وجود دارد ، دقیقاً مانند هر کشور دیگری از جمله انگلیس می تواند وجود داشته باشد. با استفاده از عقل سلیم و با راهنمایی یک وکیل مستقل برای مشاوره در مورد خرید می توانید از بسیاری از مشکلات احتمالی که در مورد آنها خوانده اید جلوگیری کنید.

ما اغلب افراد با املاک خود را با مشکل مواجه می کنیم و آنها به طور مداوم به ما می گویند که آنها از وکیل استفاده نکرده اند یا از وکیلی که فروشنده یا نماینده املاک به آنها داده اند استفاده نکرده اند.

  • آیا هزینه خرید ملک در قبرس بیشتر از انگلیس است؟

بله ، کل هزینه ها علاوه بر قیمت خرید بیشتر از آنچه در انگلیس استفاده می شود بیشتر است. از این رو مهم است که از ابتدا این موارد را در بودجه خود وارد کنید. خوشبختانه قیمت ملک در پایین صعود است که نه تنها برخی از این هزینه ها را کاهش می دهد بلکه قیمت خرید را نیز ارزان تر می کند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری و ارائه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های تحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست