اعزام دانشجو به یونان ( cyprus   )

اعزام دانشجو به یونان -معزفی کشور یونان

کشور یونان در قاره اروپا واقع شده است .بزرگترین وپرجمعیت ترین شهر کشور یونان شهر آتن میباشد .جمعیت کشور یونان تا سال ۲۰۱۷تقریبا ۸۱۶/۷۲۲/ ۱۰نفر است . زبان رسمی کشور یونان یونانی است .واحد پول یونان با یورو محاسبه میشود .تقریبا دو سوم مردم کشور یونان در شهر های بزرگ زندگی میکنند. در شهر آتن بیش از سه میلیون وهفتصد هزارنفر در آن زندگی میکنند . دولت یونان هزینه های بسیاری را بابت محافظت از مناطق تاریخی وطبیعی کشور یونان کرده است . همیاران محیط زیست ،پارکبان ها از انقراض دوگونه در معرض نابودی دریایی جلوگیری میکنند. این دو گونه لاک پشت های دریایی وفک های واهب هستند. بناهایی از قبیل دلفی، جاذبه های سواحل آتن، صومعه سنت باربارا، لاگونیسی ، تپه آکروپلیس، موزه آکروپلیس ،معبد سکروپیا از جاذبه های بسیار جذاب ودیدنی یونان هستند .کشور یونان با داشتن بناهای تاریخی وگردشگری توانسته است سالانه گردشگران وتوریست های بسیاری را جذب خود کند .

 اعزام دانشجو به یونان -ویزای تحصیلی کشور یونان

سالانه افراد زیادی جهت ادامه تحصیل از کشورهای دیگر به کشور یونان مهاجرت میکنند .این افراد میتوانند پس از اخذ اقامت تحصیلی برای اخذ تابعیت نیز اقدام نمایند. در کشور یونان بیش از ۲۰دانشگاه وجوددارد. این دانشگاهها جز دانشگاه هایی هستند که گسترش یافته اند .زبان تحصیل در این دانشگاه ها به زبان یونانی است . اما در برخی از رشته ها ومقاطع مثل کارشناسی و کارشناسی ارشدبه زبان انگلیسی نیز تدریس میشود . کلیه موسسات عالی کشور یونان جزء موسسات برتر شناخته شده اند و بالاترین رتبه ها را به خود اختصاص داده اند . دانشگاه هایی از قبیل دانشگاه فناوری ملی آتن ، دانشگاه تسالی ارسطو ، دانشگاه کرت ، دانشگاه ملی آتن ، جزء آن دسته از دانشگاه هایی هستند که رتبه جهانی را به خود اختصاص داده اند .

 

اعزام دانشجو به یونان – مدارک مورد نیاز ویزای تحصیلی و ویزای پذیرش از کشور یونان

پاسپورت
ریزنمرات دیپلم وپیش دانشگاهی
اصل مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی
رزومه تحصیلی
مدرک زبان انگلیسی
گواهی تسلط به زبان یونانی برای تحصیل به زبان یونانی
پاسپورت
کپی واصل شناسنامه
عکس پاسپورتی

اعزام دانشجو به یونان -هزینه های تحصیل وزندگی در کشور یونان

کشور یونان یکی از کم هزینه ترین ولرزان ترین  کشورهای اروپا برای دانشجویان خارجی به شمار می آید . به طورمیانگین ، هزینه یک دانشجوبین  ۴۵۰ تا ۷۰۰ یورو جهت کل هزینه های زندگی خود در این کشور یونان نیاز دارد . هزینه زندگی درکشور یونان ۹۱ درصد و هزینه اجاره خوابگاه در کشور یونان ۲۲ درصد بیشتر ازهزینه های ایران است .دانشجویان عزیز می توانند باکم ترین مبلغ در اتحادیه اروپا در کشور یونان زندگی کنند زیرا هزینه های تحصیل و زندگی در کشور یونان نسبت به سایر کشورهای اروپایی بسیاراندک می باشد ، لازم به ذکر است که در شهرهای بزرگ هزینه های تحصیل و زندگی متغیر می باشد ، اما به طور کلی یک دانشجو بایستی برای یک سال زندگی هزینه ای تقریبا ۸۴۰۰ دلار  رادر نظر داشته باشند .

                                                            گروه آتیه آفرینان ایرانیان -مجری وارائه دهنده بهترین خدمات ومشاوره های تحصیل واقامت در اروپا

شماره تماس۰۲۱۷۲۲۰۷

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست