اخذ اقامت از طریق تمکن مالی گرجستان

گرجستان از آن دسته کشور هایی است که میتوان از طرق مختلفی اقدام به دریافت ویزای گرجستان و همچنین اقامت گرجستان کرد. معمولا اقامت گرجستان به دو صورت به افراد داده می شود که به دو صورت اقامت گرجستان و یا شهروندی گرجستان است. تفاوتی که در این دو وجود دارد این است که فردی که اقامت گرجستان را بدست می آورد از تمامی حقوق شهروندی گرجستان برخوردار است ولی نمی تواند حق رای و یا پاسپورت گرجستانی داشته باشد. اما اگر فرد بتواند شهروندی گرجستان را بدست بیاورد میتواند از تمامی امکانات این کشور و همچنین پاسپورت گرجی استفاده کند. در این مقاله ما میخواهیم به بررسی اخذ اقامت از طریق تمکن مالی گرجستان بپردازیم .

اخذ اقامت از طریق تمکن مالی گرجستان – اخذ اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت در گرجستان

یکی از روش های دریافت اقامت کشور گرجستان ثبت شرکت در گرجستان است این نوع  اقامت گرجستان در نزد بیشتر افرادی که قصد دریافت اقامت این کشور را دارند بسیار محبوب می باشد .البته دریافت این نوع از اقامت گرجستان به نسبت برخی روش های دیگر برای  اقامت کمی پیچیده تر میباشد به دلیل اینکه در چندین سال گذشته شرکت های کاغذی (شرکت هایی که فقط ثبت شده اند و فعالیتی انجام نمی دهند) در گرجستان زیاد شده است .دولت این کشور برای این نوع از  اقامت  شرایط خاصی را تعریف کرده است.

از جمله شرایط دریافت اقامت گرجستان از طریق ثبت شرکت میتوان به موارد زیر اشاره کرد :

  • ابتدا باید فرد متقاضی اقدام به ثبت شرکت خود کند و پس از آن اقدام به تهیه یک دفتر واقعی کند.
  • انتخاب و استفاده از یک حسابدار گرجی در ابتدای شروع کار
  • پرداخت مالیات تعیین شده برای شرکت از سوی دولت گرجستان
اقامت گرجستان از طریق تمکن مالی
اقامت گرجستان از طریق تمکن مالی

 

  • پرداخت به موقع حقوق کارمندان و کارگران
  • شرکت مورد نظر حداقل باید ۶ ماه فعالیت منظم داشته باشد تا به فرد متقاضی اقامت گرجستان داده شود.
  • گردش مالی حساب فرد متقاضی
  • ارائه مدرک تمکن مالی در حدود ۴۰۰۰ دلار

اخذ اقامت از طریق تمکن مالی گرجستان – اخذ اقامت گرجستان از طریق خرید خانه در گرجستان

یکی دیگر از روش های دریافت اقامت کشور گرجستان سرمایه گذاری در ملک در این کشور می باشد اگر فرد بتواند ملکی را که حداقل قیمت آن ۳۵ هزار دلار آمریکا است را بخرد، میتواند اقدام به دریافت ویزای یک ساله گرجستان کند. البته این نوع ویزا به این صورت است که فرد پس از اتمام آن میتواند اقدام به تمدید آن به مدت یک سال دیگر کند .

اخذ اقامت از طریق تمکن مالی گرجستان – اخذ اقامت گرجستان از طریق سرمایه گذاری در گرجستان

روش دیگر برای دریافت ویزای گرجستان و همچنین اقامت گرجستان ، سرمایه گذاری در گرجستان می باشد فرد متقاضی باید مبلغی در حدود ۳۰۰ هزار دلار را در شغل ، شرکت و یا بخش های دیگر سرمایه گذاری کند در این صورت فرد میتواند اقدام به دریافت اقامت دائم گرجستان و یا همان شهروندی گرجستان کند. فقط موضوعی که در این بین بسیار مهم است این است که فرد متقاضی برای دریافت اقامت دائم گرجستان از طریق سرمایه گذاری در هر بخش که سرمایه گذاری میکند باید رسید دریافت کند و تمامی این رسید ها در پرونده وی برای درخواست اقامت گرجستان موجود باشد و همچنین فرد متقاضی در صورتی که میخواهد به صورت نقدی اقدام به سرمایه گذاری کند باید اطلاعات مربوط به سرمایه خود را با ارائه مدارک کافی و اسناد معتبر موجه جلوه دهد تا مورد بررسی گزینه های مانند پولشویی و غیره توسط بازرسان مورد نظر قرار نگیرد .

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست