آشنایی با شهر های قبرس

در این مقاله قصد داریم به آشنایی با شهر های قبرس بپردازیم .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

 

 

آشنایی با شهر های قبرس شهر نیکوزیا

شهر نیکوزیا ، پایتخت سیاسی کشور قبرس است . سفارت خانه های سایر کشور ها و مراکز اصلی دولتی کشور قبرس در شهر نیکوزیا  واقع هستند . بیشتر ساکنین شهر نیکوزیا ، افراد قبرسی و مهاجرانی هستند که به دلیل کار یا تحصیل از کشور های خارجی به کشور قبرس مهاجرت کرده اند . دور بودن از دریا باعث شده است که شهر نیکوزیا از توریستان کمتری برخوردار باشد . منطقه قدیمی شهر یا Old Town  یکی از جاذبه های گردشگری مهم این شهر است .  در مناطق مدرن شهر نیکوزیا نیز مراکز خرید و فروشگاه های بزرگی قرار دارند .  شهر نیکوزیا دارای موقعیت خاصی است بنابراین قیمت مسکن در این شهر بالا می باشد .

 

آشنایی با شهر های قبرس شهر لیماسول

شهر لیماسول بزرگترین شهر کشور قبرس و همچنین مرکز اقتصادی و تجاری در کشور قبرس است . شهر لیماسول بعد از آناراکا دومین مرکز اجتماع ایرانیان در قبرس می باشد . تعدا زیادی از افراد ثروتمند روسیه که ساکن کشور قبرس هستند در شهر لیماسول زندگی می کنند . شهر لیماسول از ساحل ها و دهکده های زیبایی برخوردار است و گردشگران زیادی دارد . شهر لیماسول از امکانات و زیرساخت های خوبی برای راه اندازی یک کسب و کار برخوردار است . لازم به ذکر است که قیمت املاک در شهر لیماسول بیشتر از شهر های لارناکا و پاقوس است .

 

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به قبرس را هم مطالعه نمایید .

 

آشنایی با شهر های قبرس – شهر پاقوس

شهر پاقوس ، شهری توریستی است ، که در غرب کشور قبرس واقع می باشد . بیشتر مهاجران انگلیسی قبرس در شهر پاقوس اسکان دارند و مشغول زندگی می باشند . دومین فرودگاه کشور قبرس در شهر پاقوس بنا شده است و بیشتر پرواز های ارزان قیمت اروپایی به فرودگاه پاقوس می روند . در شهر پاقوس قیمت املاک پایین و استثنایی می باشد . آفرودایت که به عقیده مردم آن منطقه زادگاه الهه عشق است و از مناطق زیبای قبرس می باشد در نزدیکی شهر پاقوس قرار دارد .

 

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور قبرس در مقاله اقامت در کشور قبرس وجود دارد .

 

آشنایی با شهر های قبرس – شهر لارناکا

شهر لارناکا یک شهر توریستی در کشور قبرس است . بیشتر افراد ایرانی که به قبرس مهاجرت می کنند برای خود در لارناکا ملک و املاک خریداری کرده و در این شهر زندگی می کنند . فرودگاه اصلی کشور قبرس در شهر لارناکا و در نزدیک دریا قرار دارد . قیمت ملک و املاک در شهر لارناکا نسبت به شهر های نیکوزیا و لیماسول پایین تر می باشد . شهر لارناکا معمولاً در  فصل زمستان خلوت می باشد اما به دلیل شهرت جهانی ، این شهر در فصل های توریستی شلوغ است . 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست