آشنایی با شهر های ترکیه

اگر قصد آشنایی با شهر های ترکیه را دارید ، می توانید در صورت تمایل این مقاله را مطالعه نمایید .

 

برای مهاجرت به ترکیه روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

 

آشنایی با شهر های ترکیه شهر استانبول

بزرگ ترین شهر در کشور ترکیه ، شهر استانبول می باشد . شهر استانبول در بین تنگه دریای سیاه و دریای مرمر واقع شده است . در شهر استانبول انواع مساجد ، کلیسا ها و کاخ ها وجود دارد . شهر استانبول دارای هنر و معماری فوق العاده ای می باشد .

 

آشنایی با شهر های ترکیه شهر آماسیا

شهر آماسیا در شمال کشور ترکیه واقع است . این شهر در دره ای باریک و روی سواحل رودخانه یسیلمارک و پشت به کوه های سنگی واقع می باشد . شنیده شده است که این شهر زادگاه افسانه های ترکی مانند شیرین و فرهاد می باشد . در افسانه ها گفته می شود که فرهاد تونلی در زیر کوه ها ایجاد می کند که از این طریق آب به داخل خانه پدر شیرین وارد شود . فرهاد با این کار می خواهد نظر پدر شیرین را جلب کند ، زیرا عاشق شیرین است . این شهر دارای خانه های زیبایی می باشد .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در ترکیه در این سایت موجود می باشد .

 

آشنایی با شهر های ترکیه شهر گوریم

شهر گوریم که در منطقه کپادوسیه قرار دارد ، دارای صد ها صخره شگفت انگیز می باشد . در شهر گوریم صد ها بالن پرواز کرده و گردشگران با سوار شدن بر بالن ها می توانند از زیبایی های این شهر لذت بیشتری ببرند . خانه ها ، کلیسا ها و صومعه های گوریم از دیگر مکان های دیدنی این شهر هستند .

 

در مقاله اقامت ترکیه ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

آشنایی با شهر های ترکیه شهر بوزکادا

شهر بوزکادا دارای قصری زیبا است ، قدمت این قصر به قرن ۱۵ بر می گردد . بوزکادا جزیره ای مدیترانه ای ، دارای سواحل ماسه ای نرم ، تپه های پیچیده ، کافه های سنتی و خیابان های افسونگری می باشد . وجود خانه هایی با معماری باستانی باعث می شود که انسان ها از زندگی مدرن دور شده و جذب زیبایی های شهر شوند .

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست