آشنایی با دانشگاه بغازیچی (Bogazici University)

آشنایی با دانشگاه بغازیچی – شرایط ترکیه


کشورترکیه بین کشورهای آسیایی و دو کشور اروپایی قرار گرفته‌است. زبان اغلب مردم ترکیه ترکی استانبولی است.دین رسمی کشور ترکیه  اسلام است. استانبول بزرگترین شهر  جهان محسوب میشود زیرا بین دو قاره قرار گرفته است. استانبول با داشتن مراکز خریدواجناس با کیفیت توانسته افراد زیادی را جذب ترکیه کند.برج گالاتا یکی ازقدیمی ترین بناهای تاریخی ترکیه که در سال ۱۳۴۹میلادی به عنوان برج اصلی شناخته شده است.

آشنایی با دانشگاه بغازیچی – سیستم آموزشی دانشگاه بغازیچی


یکی از معروف دانشگاه های کشورترکیه که در استانبول واقع شده است دانشگاه بغاز ایچی(بغازیچی) می باشد.
دانشگاه بغازیچی باقدمت طولانی که دارد در زمینه آموزش و سوابقی که درتحقیقات کسب کرده است ، به عنوان یکی ازبهترین  دانشگاه های بین الملی شناخته شده است  . دانشگاه بغازیچی ترکیه دانشگاهی دولتی است که تلاش بسیاری در راستای کیفیت آموزش داشته  است.دانشجویان بسیاری به صورت داوطلبانه جهت اخذ پذیرش از دانشگاه بغازیچی ترکیه اقدام مینمایند.دانشگاه بغازایچی ترکیه با ارائه خدمات عالی در زمینه بورس های متعددی که ارائه میدهدتوانسته است افراد بسیاری را جذب کشور ترکیه کند. دانشگاه بغازیچی در رشته های علوم آموزشی، علوم اجتماعی، علوم پایه، مهندسی  آموزش شغلی و هنرهای زیبا از موقعیت بالایی بهرمنداست.کتابخانه ای در سال۱۸۶۳ با با بیش از ۱۰۰ کتاب اهدایی از طرف مدرسه حقوِق هاروارد شروع به کار کرد. زبان تدریس در دانشگاه بغازیچی به زبان انگلیسی میباشد که بعضی از رشته به زبان ترکی نیز تدریس میشود.
دانشجویانی که بانمرات بالایی از دانشگاه بغازیچی فارغ التحصیل می‌شوند، می‌توانند با استفاده از بورس در دانشگاه هاروارد -پریتسون ودانشگاه های معتبردیگر در مقطع کارشناسی ارشد یا دکترا اقدام به تحصیل نمایند.

آشنایی با دانشگاه بغازیچی – هزینه دانشگاه بغازیچی


هزینه سالانه تحصیلی در مقطع کارشناسی بین ۱۱۵۵لیر الی۱۵۳۰لیر میباشد.
هزینه سالانه تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد ودکترا ۷۶۸لیراست .افرادمیتوانند از بورس های دانشگاه بغازیچی استفاده کنند که تحصیلشان به صورت کاملا رایگان انجام شود.
برای اطلاعات بیشتر درزمینه هزینه های به روز تحصیل در هر مقطع وهر دانشگاه دلخواه تان میتوانید با مشاورین  موسسه آتیه آفرینان ایرانیان تماس حاصل فرمایید.

آشنایی با دانشگاه بغازیچی – شرایط تحصیل در مقطع کارشناسی

نتیجه آزمون انگلیسی SAT
ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی
هزینه ثبت نام در هر رشته: ۵۰ یورو
آزمون انگلیسی را دانشگاه بغازیچی در خوددانشگاه برگزار میکند؛ تافل و آیلتس
دانشجویان میتوانند در چندین آزمون شرکت کنند.

آشنایی با دانشگاه بغازیچی – دانشکده های بغازیچی

دانشکده آموزش و پرورش
دانشکده زبان های خارجی
دانشکده علوم کاربردی
دانشکده علوم وهنر
دانشکده علوم انسانی

آشنایی با دانشگاه بغازیچی – سیستم های ورزشی


 دانشگاه بوغازیچی ترکیه ورزش هایی ازقبیل قایق رانی- روبیک، آیکیدو، فوتبال آمریکایی، دو و میدانی، بدمینتون، بسکتبال، دوچرخه سواری، شمشیربازی، فوتبال، هندبال، ژیمناستیک، جودو، کاراته، اسکی، قایقرانی، تنیس روی میز، مرحله، واترپولو ،تنیس، والیبال، قایقرانی و شنا در اختیار دانشجویان قرارداده است.

آشنایی با دانشگاه بغازیچی – شرایط ورود به دانشگاه بغازیچی

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه بغازیچی را دارند، میتوانندبا شرکت در آزمون yos وکسب نمره قبولی در رشته مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند.

گروه آتیه آفرینان ایرانیان – مجری و ارئه دهنده بهترین خدمات و مشاوره های نحصیل و اقامت در اروپا

شماره تماس ۰۲۱۷۲۲۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست