منو

create website easy

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

 

 گروه اعزام دانشجوی آتیه آفرینان با سالها سابقه درخشان و داشتن هزاران پرونده موفق شما را در امر ادامه تحصیل در قبرس یاری می رساند سياست اصلي ما بيان صادقانه تمام واقعيات شرایط زندگی و تحصیل در خارج از کشور(و نه تنها بخشي از آن)است.هدف ما تنها كمك به ورود شما به کشور های دیگر نيست بلكه هدف فراهم ساختن زمينه های زندگي بهتر پس از ورود در کشور مد نظر شما میباشد.

اطلاعات صحيح اولين و مهمترين نياز يك متقاضي میباشد. قوانين و شرايط کشورها متغير بوده و به همين دليل دقت در انتخاب مشاور و وكيل مناسب به منظور گرفتن اطلاعات درست،پذیرش تحصیلی و ویزا مهمترين ابراز كسب موفقيت است.

 

گروه آتیه آفرینان بعنوان بزرگترین مرکز اطلاعاتی کشور قبرس اقدام به اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای اقامتی و مهاجرتی از کشور قبرس می نماید

گروه آتیه آفرینان با بیش از هزاران پرونده موفق در رابطه با دانشگاه ههای قبرس و اقامتی قبرس ، بدون شک بعنوان قویترین و حرفه ای ترین موسسه ارائه دهنده خدمات دانشجویی و ویزایی در قبرس می باشد. دارا بودن جامع ترین و بزرگترین بانک اطلاعاتی دانشگاه ها، آموزشگاه های زبان و مدارس بین المللی در قبرس، استفاده از با تجربه ترین مشاوران با اطلاعات بروز، شناخت بسیار دقیق از ساختار دانشگاههای قبرس و کشور قبرس ارتباطات مستقیم با دانشکده ها، اساتید و کارکنان مرکز تحصیلات تکمیلی دانشگاهها و همچنین ادارات مهاجرتی و سفارت قبرس توانسته شرایط استثنایی برای متقاضیان تحصیل در قبرس و اقامت در قبرس بوجود آورد.

 

 

 

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.