منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

 

 

 

چرا دانشگاه emu ؟

 

 چرا دانشگاه emu

دانشگاهEMU   تنها دانشگاه دولتی در قبرس میباشد که از سال 1979 میلادی امکان تحصیلات عالی را فراهم کرده و تمام رشته های درسی که در این دانشگاه ارائه میشود مورد تایید شورای اموزش عالی ترکیه میباشد.

 در این دانشگاه امکان تحصیل با کیفیت عالی توسط 11 دانشکده و پنج موسسه در 91 رشته کارشناسی و 73 رشته در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا ارايه میشود.

    امکان تحصیل با استانداردهای بین المللی را فراهم میکندEMU

 EMU با اتخار به عضویت کامل سازمانهای بین المللی مشهور نائل شده که شماری از این سازمانها عبارتند از انجمن دانشگاههای بین المللی, انجمن دانشگاههای اروپا, انجمن دانشگاههای مدیترانه و فدراسیون دانشگاههای اسلامی.

 

 EMU تنها دانشگاه در قبرس شمالی است که دارای معتبرترین مجوز رسمی از انجمن مهندسین آمریکا یا  ABET میباشد.

 

دانشگاه EMU با امتیاز های بارزی که دارد دانشجوها را برای آینده شغلی خود از طریق آموزش آنان جهت کسب خلاقیت و مهارتهای کارآفرینی آماده میسازد. این امتیازهای ویژه عبارتند از:

 

زیر بنای توسعه یافته‘ بین المللی, هیات علمی کارآمد شامل هزار نفر از 35 کشور, شانزده هزار دانشجو از 85 کشور مختلف دنیا, رشته های دانشگاهی به زبان انگلیسی, فرصت یادگیری زبان دوم خارجی, برنامه های مبادله دانشجو, امکانات ورزشی مناسب, فرصتهای فراوان جهت انجام فعالیتهای اجتماعی و فرهنگی, مجوزهای بین المللی, ایجاد زمینه‘ لازم جهت تدریس بین بین المللی و ارایه مدرک دانشگاهی معتبر در سراسر دنیا

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.