منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

پزشکی و دندانپزشکی در دانشگاه مدیترانه شرقی

پزشکی و دندانپزشکی دانشگاه emu

دانشگاه مدیترانه شرقی(دانشگاه emu)  در حال حاضر آماده پذیرش دانشجویان برای دوره های پزشکی می باشد، که این برنامه به طور مشترک با دانشگاه مرمره ترکیه اجرا می شود.

دانشگاه مرمره که در میان 5 دانشگاه برتر ترکیه قرار دارد و ارائه دهنده برنامه های آموزشی پزشکی معتبر در سراسر دنیا می باشد. برنامه های درسی گروههای پزشکی به صورت یک برنامه درسی مبتنی بر سال تهیه شده است و آموزش به زبان انگلیسی است. کلیه متقاضیان ملزم به ارائه گواهی زبان انگلیسی, ielts)  (tofel و یا شرکت و قبولی در آزمون ورودی زبان انگلیسی دانشگاه می باشند و در صورت قبول نشدن در آزمون دانشجویان مستلزم به گذراندن یک دوره زبان انگلیسی میشوند.

دانشگاه marmara در ترکیه کاملا مورد تایید وزارت بهداشت بوده و تمامی فارغ التحصیلان رشته پزشکی از دانشگاه emu مدارکشان در ایران کاملا ارزشیابی میگردد

 

شهریه پزشکی در دانشگاه emu

شهریه برای دوره پزشکی ترمی 9500 دلار می باشد.

رشته پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی EMU ،مشترکا با دانشگاه مرمره ترکیه اجرا می شود. کلاسهای پزشکی دانشگاه EMU بزبان انگلیسی برگزار می شود. پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی دوره مشترکی بین دانشگاه مرمره ترکیه (که مدارک پزشکی این دانشگاه سالهاست مورد تائید وزارت علوم و بهداشت هست) و دانشگاه مدیترانه شرقی هست. دوره پزشکی دانشگاه مدیترانه شرقی ۶ ساله است که سه سال اول در قبرس و سه سال بعد در ترکیه و دانشگاه مرمره برگذار می شود. مدرک فارغ التحصیلی از دانشگاه مرمره ترکیه صادر می شه و ۱۰۰% مورد قبول وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی است. برای سوال از وزارت بهداشت در مورد ارزشیابی مدرک ، باید در مورد دانشگاه مرمره ترکیه سوال کنید

ضوابط پذیرش و نکات مهم در رشته پزشکی قبرس
کلیه داوطلبین رشته پزشکی بدلیل محدودیت شدید ظرفیت (فقط ۴۰ نفر) ، بایستی حداکثر ظرف مدت ۸ روز از دریافت نامه پذیرش فرم الصاق شده به نامه را مبنی بر قبول شرایط و تحصیل پزشکی پر کرده و برای ما ارسال نمایند و پس از آن حداکثر ظرف ۲۵ روز مبلغ شهریه ترم اول را (۱۰۰۰۰ دلار آمریکا) به حساب دانشگاه از طریق صرافی یا حساب نمایندگی ما در ایران واریز نموده و فیش واریزی را برای ما ارسال نمایند. در غیر اینصورت پذیرش آنان کان لم یکن تلقی می شود (کلیه تاریخها برای ارسال فرم و واریز وجه ثبت نام در نامه ارسالی درج شده است)

 

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.