منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

 

 

 

معرفی دانشگاه شرق نزدیک

دانشگاه شرق نزدیک , دانشگاه خاور نزدیک , دانشگاه neu

دانشگاه NEU

دانشگاه خاور نزدیک بعنوان یکی از دانشگاه های برتر کشور قبرس و عضوهای دائمی انجمن بین المللی دانشگاه ها (IAU)، دانشگاه های اروپایی (EUA ) وهمچنین یکی از عضوهای دائمی فدراسیون دانشگاه های جهان اسلام(FUIW) از گزینه های خوب جهت تحصیل در قبرس بحساب می آید .
و لازم به ذکر است که دانشگاه خاور نزدیک از عضویت ، اعتبار و تائیدیه های بین المللی نظیر IGIP( انجمن بین المللی تحصیلات مهندسی ) و (JCI) برخوردار است .
دانشگاه خاور نزدیک در سال 1988در قبرس شمالی تاسیس شده و تا به امروز فعال بوده است. این دانشگاه یک مرکز خصوصی بین المللی برای تحصیلات عالی است و با 15 دانشکده، 4 موسسه فارغ التحصیلی و 4 موسسه آموزش شغلی و بیش از 17000 محصل از 54 کشورجهان یکی از مراکز عمده آموزش عالی در منطقه است و دانشجویانی متخصص و حرفه ای برای جامعه جهانی تربیت می کند.
دانشگاه خاور نزدیک ، یک دانشگاه معتبر است که کاملا توسط انجمن آموزش عالی ترکیه تایید شده و در جهان نیز شناخته شده می باشد .دانشگاه (NEU) نما و ظاهر بسیار زیبایی دارد ، که این محیط آرام سبب هماهنگی همه دانشکده ها ، آزمایشگاه ها، کارگاه ها، مرکزهای کامپیوتری، مراکز فعالیت های فرهنگی و هنری، خوابگاه ها، استخر شنای سرپوشیده المپیک و دیگر مراکز اجتماعی و ورزشی شده است .
دانشگاه خاور نزدیک ، با داشتن کادری بسیار مجرب وکار آزموده ، نه تنها محصلان متمایز با استانداردها ودستورالعمل های بالای آموزشی، بلکه افرادی مورد اعتماد ، مسئولیت پذیر، منطقی، خلاق، محقق و با تفکرو منش آزادیخواهانه، تربیت کرده و به جامعه ارائه می کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان تماس بگیرید .     22226777ده خط

 

 

 

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.