منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

 

 

 

کتابخانه دانشگاه NEU

 

کتابخانه ی این دانشگاه ، بزرگ ترین کتابخانه ی جهان ترک است که در مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع و در نزدیکی محوطه اصلی بنا شده است . این کتابخانه دارای بیش از ۱۱۰ میلیو ن کتاب الکترونیکی و ۵۰۰ هزار منبع چاپ شده ، ۴ آمفی تاتر و کافه تریایی با ظرفیت ۶۰۰ نفر است .
کتابخانه بزرگ
در نزدیکی محوطه با بیش از 15000 مترمربع ساخته شده و شامل سه بخش می باشد . بخش اصلی شامل مدارک چاپ شده و یک کتابخانه اینترنتی با مجموعه های صوتی- تصویری می باشد.بخش دوم برای فعالیت های علمی و فرهنگی و بخش سوم برای فعالیت های پذیرشگری اختصاص یافته است. اطلاعات موجود در تشکیلات قفسه کتابها ، طبق نام مولف، موضوع و محتوی، همراه با تعداد موجود است و سرپرستی امنیتی که به صورت کامپیوتری ردیف بندی شده اند.در کتابخانه اینترنتی، کتاب های الکترونیکی ، مجلات الکترونیکی، یک دیتابیس الکترونیکی و چندین دایره المعارف وجود دارد.همه این منابع می توانند خارج از محوطه دانشگاه و توسط اینترنت مورد دسترسی قرار گیرند. که برای مجموعه های صوتی- تصویری،نیز این طریقه دسترسی امکانپذیر می باشد.
دسترسی به مطالب آموزشی مانند VCD ها، DVD ها ، کاست های ویدئویی، کاست های صوتی و CD ها ، مناسب برای دانشجو های دندانپزشکی، داروسازی، علوم بهداشتی و پزشکی، نیز امکان دارد. لازم به ذکر است که منابع پزشکی کتابخانه با سرعت زیادی در حال افزایش است.

با توجه به اندازه منابع، اندازه محوطه بسته، مطالعات خصوصی و ظرفیت آن و توانائی عملکردی آن ، کتابخانه بزرگ دانشگاه خاور نزدیک از کیفیت بالاتری نسبت به کتابخانه های دانشگاه های ترکیه و جهان قرار داردبا داشتن چنان ظرفیتی، کتابخانه بزرگ دانشگاه خاور نزدیک در پردازش بولوگنا در صدر
کتابخانه های مرکزی ودانشگاه های ترکیه و اتحادیه اروپا قرار می گیرد.
کتابخانه بزرگ، با بیش از 110 میلیون کتاب الکترونیکی و بیش از 500 هزار مطالب چاپ شده، با کیفیت متمایز و برتر و خدمات 24 ساعته، در تمام روزهای هفته ،خدمات خود را در حد وسیعی ارائه می کند.

فروشگاه کتاب دانشگاه خاورنزدیک


علاوه بر فروش کتاب های دوره های تحصیلی، فروشگاه کتاب دانشگاه کتاب های متنی کامل و مطالب چاپ شده دیگری را نیز عرضه می کند. هدف فروشگاه کتاب فراهم کردن خدمات برای همه دانشگاهیا ن ودانشجویان در قیمت ها و شرایط مناسب است.

 برای کسب اطلاعات بیشتر با گروه اعزام دانشجو آتیه آفرینان(بامجوز رسمی) تماس بگیرید.   22226777ده خط

 

 

 

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.