منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

حمل و نقل دانشگاه اروپایی لفکه

تاکسی و اتوبوس در دانشگاه لفکه

وسیله رفت و آمد هر روز با اتوبوس های جدید به مقصد نیکوزیا (پایتخت)،گیرنه،گوزل یورت،محدوده لفکه و برعکس محیا است .همچنین تاکسی با قیمت مناسب موجود است .

کتابفروشی دانشگاه اروپایی لفکه

دانشگاه اروپایی لفکه دارای کتابفروشی میباشد که تمامی مایحتاج لوازم التحریر و کارهای خدماتی دانشجویی را انجام میدهد این مرکز از دوشنبه تا جمعه در ساعات اداری کار میکند

خدمات پزشکی دانشگاه اروپایی لفکه

خدمات پزشکی

در مرکز پزشکی دانشگاه اروپایی لفکه پزشک بصورت 24 ساعته برای درمان و کمکهای اولیه وجود دارد و خدمات پزشکی برای دانشجویان در این مرکز بصورت رایگان صورت میپذیرد . همچنین یک بیمارستان کاملا مجهز در فاصله ده دقیقه ای این دانشگاه قرار دارد .

دفتر روانپزشکی دانشگاه اروپایی لفکه

وظایف دفتر روانپزشکی

هدف این مرکز روانپزشکی انجام امور مشاوره با استفاده از روش های علمی برای راهنمایی دانشجویان درباره مشکلات احتمالی آنان در مورد مسایل اجتماعی احساسی و یا علمی میباشد . این مرکز محیطی مطمئن برای دانشجویان برای حل مشکلات خود بوجود آورده است و مشاوره در این مرکز بصورت خصوصی و گروهی ارائه میشود

موج رادیویی دانشگاه اروپایی لفکه

ایستگاه رادیویی دانشگاه لفکه ایستگاهی است که دانشجویان بصورت داوطلبانه و آزاد راه اندازی نموده اند و ارتباط تنگاتنگی با دانشگاه علوم ارتباطات دارد . حدود 60 دانشجو ،سخنران و داوطلب از دانشگاه اروپایی لفکه و همینطور جمعیت های گوناگون در این ایستگاه رادیویی مشغول فعالیت می باشد .

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.