منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس

در مقاله های قبلی روش های مهاجرت به کشور قبرس ، اقامت در کشور قبرس ، تحصیل در کشور قبرس و .....  ارائه شده اند و در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس بپردازیم .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

 

 

دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس عبارتند از :

  • Eastern Mediterranean University
  • Near East University    ( صرفاً تا مقطع کارشناسی ارشد )
  • University of Cyprus   (  صرفاً تا مقطع کارشناسی ارشد )

 

برای اقامت در قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت در کشور قبرس ارائه شده است .

 

داوطلبان زیادی تمایل دارند که برای تحصیل به کشور قبرس مهاجرت نمایند . برای تحصیل در دانشگاه های کشور قبرس داوطلبان باید ابتدا دانشگاهی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس را انتخاب نمایند . سپس به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و ببینند که برای دریافت پذیرش از دانشگاه مورد نظر خود باید دارای چه شرایطی باشند . دانشجویان متقاضی تحصیل در قبرس باید بدانند که داوطلبان زیادی برای تحصیل در قبرس با یکدیگر رقابت می کنند .

 

بنابراین داوطلبان باید سطح علمی خود را افزایش دهند و مدارک مورد نیاز را آماده نمایند . پس از اینکه داوطلبان مطمئن شوند برای تحصیل در قبرس می خواهند به کدام یک از دانشگاه های این کشور که جزء دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس است بروند می توانند برای دانشگاه های مورد نظر خود درخواست بدهند و مدارک لازم را نیز ارائه دهند . در صورتی که دانشگاه دانشجو را تایید کند و دانشجو بتواند از دانشگاه پذیرش تحصیلی دریافت کند می تواند برای دریافت ویزای تحصیلی قبرس اقدام نماید .

 

تحصیل در قبرس یکی از روش های مهاجرت به قبرس می باشد .

 

کارشناسان سایت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در همه زمینه ها از جمله دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس می باشند . شما می توانید  با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات خود را در زمینه دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم در قبرس افزایش دهید .

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.