منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

تحصیل در قبرس

تحصیل در قبرس-بعد از ورود به قبرس چه باید کرد:

 EMU دانشگاهی می باشد که در شرق قبرس واقع شده است که اقدامات شما پس از ورود به صورت زیر خواهد بود: 

پس از اولین اقدام شما که ورود به کشور قبرس خواهد بود شما باید اسکان موقت داشته باشید و پس از ان مراحل ثبت نام در دانشگاه EMU را انجام داده و در خواست گواهی اشتغال به تحصیل بدهید. و پس از ان نیاز به تهیه یک سیم کارت برای تماس با خانواده خواهید داشت.

بعد از وارد شدن به قبرس افرادی با تجربه با برند دانشگاه به میزبانی شما می آیند. پس از ان نیز به شما و خانواده تان خوابگاه و یا هتلی معرفی خواهد شد که امکان اسکان رایگان تا دو روز را در ان خواهید داشت در این مدت نیز باید به دنبال مکانی برای اسکان مستقل باشید. 

در روز اول پس از ورود با همراه داشتن تمامی مدارک خود و برگه پذیرش خود به همراه یکی از افراد موسسه ما به سمت محل ثبت نام رفته و پس از واریز شهریه انجام گرفته و پس از آن انجام کارهای ثبت نام در رشته مورد نظر صورت میگیرد. بعد از انجام امور ثبت نام آزمایش های خون برای اخذ ویزا مورد نیاز است . و سپس در صورت تمایل میتوانید به باز کردن حساب در این کشور اقدام کنید . این تمام اقدامات مورد نیاز برای اقامت در قبرس میباشد.

تحصیل در قبرس-هزینه های زندگی در کشور قبرس:

هزینه های زندگی در کشور قبرس به صورت تقریبی 5000 تا 6000 دلار در سال بر آورد شده است که تمامی هزینه ها اعم از رفت و آمد,  خوراک و پوشاک و مسکن را در بر میگیرد.

تحصیل در قبرس-کار دانشجویی در قبرس و شرایط آن:

از ان جایی که اقتصاد قبرس ضعیف میباشد باید این را در نظر بگیرید که با تحصیل و کار همزمان نمیتوان در این کشور به راحتی هزینه های زندگی را تامین کرد چرا که عمده ترین درآمد این کشور از طریق گردشگران و دانشجویان مهاجر فراهم میشود. ولی اگر تمایل به کار داشتید میتوانید در زمینه های غیر مرتبط با تخصص و رشته خود مانند خدمات رستوران ها و هتل ها , فروشندگی و ... فعالیت داشته باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تحصیل در قبرس با گروه آتیه آفرینان در تماس باشید. 22226777-021

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.