منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

مهاجرت به ترکیه

برای مهاجرت به ترکیه روش های متنوعی وجود دارد که در ادامه توضیح مختصری درباره هر کدام از روش ها داده خواهد شد .

 

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به ترکیه را هم مطالعه نمایید .

 

 

مهاجرت به ترکیه از طریق تحصیل

شما می توانید با دریافت پذیرش از یکی از دانشگاه های کشور ترکیه برای دریافت ویزای تحصیلی ترکیه اقدام نمایید . با ویزای تحصیلی ترکیه می توانید به این کشور مهاجرت تحصیلی نمایید .

 

مهاجرت به ترکیه از طریق کار

شما می توانید با دریافت یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای ترکیه ای ویزای کاری ترکیه را دریافت نمایید و به ترکیه مهاجرت کاری نمایید . لازم به ذکر است که دریافت پیشنهاد شغلی برای یک فرد ایرانی بسیار دشوار و تقریباً بعید می باشد .

 

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور ترکیه در مقاله اقامت در ترکیه وجود دارد .

 

مهاجرت به ترکیه از طریق خرید ملک

یکی از روش های نسبتاً آسان برای مهاجرت به ترکیه خرید ملک در این کشور است . شما می توانید با خرید ملک در ترکیه ابتدا اقامت یکساله این کشور را کسب نمایید ، سپس اقامت خود را برای 5 سال تمدید نمایید و پس از گذشت این 5 سال اقامت دائم ترکیه را کسب نمایید .

 

مهاجرت به ترکیه از طریق ثبت شرکت

برای ثبت شرکت در ترکیه ابتدا باید دولت ترکیه طرح شما را تایید نماید . سپس شما می توانید اقدام به ثبت شرکت و ایجاد کسب و کار خود که  کشور ترکیه به آن نیاز دارد ، نمایید . پس از ثبت شرکت ابتدا اقامت موقت به مدت 6 ماه در ترکیه را خواهید داشت و پس از این 6 ماه می توانید اقامت خود را به مدت 1 سال تمدید نمایید . سپس می توانید اقامت خود را به مدت 5 سال تمدید نمایید . پس گذشت 5 سال نیز می توانید برای دریافت اقامت دائم ترکیه اقدام نمایید .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در ترکیه را مطالعه نمایید .

 

مهاجرت ترکیه از طریق ازدواج

یکی از روش های مهاجرت به کشور ترکیه و دریافت اقامت این کشور ازدواج می باشد . شما می توانید با ازدواج با یک فرد ترکیه ای اقامت این کشور را بدست آورید البته توجه داشته باشید که نباید آن فرد پناهنده باشد . همچنین ازدواج باید به صورت قانونی و رسمی انجام شود و مدارکی مبنی بر اثبات ازدواج وجود داشته باشد .  پس از گذشت 5 سال از مدت زمان ازدواج پلیس کشور ترکیه واقعی بودن ازدواج را بررسی می کند  و در صورت تایید پلیس ترکیه اقامت دائم ترکیه به شما داده می شد . اگر مشخص شود که ازدواج شما صوری بوده است عواقبی برای شما خواهد داشت .

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.