منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

اقامت دائم ترکیه

برای دریافت اقامت دئم ترکیه چند روش وجود دارد . روش های دریافت اقامت دائم ترکیه به شرح زیر می باشند .

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر می توانید مقاله مهاجرت به ترکیه را مطالعه نمایید .

 

اقامت دائم ترکیه از طریق سرمایه گذاری

اگر فردی یک شرکت در ترکیه ثبت نماید و اجازه کار در شرکت را دریافت نماید می تواند اقامت یکساله ترکیه را کسب نماید . اگر به مدت 5 سال شرکت دارای فعالیت باشد پس از گذشت این 5 سال فرد می تواند اقامت دائم ترکیه را کسب نماید .

 

اقامت دائم ترکیه از طریق ازدواج

فردی که با یک شخص ترکیه ای ازدواج نماید پس از گذشت 3 تا 5 سال از مدت ازدواج می تواند اقامت دائم ترکیه را کسب نماید . البته زوجین باید مدارکی برای اثبات صوری نبودن ازدواج ارائه دهند . همچنین فرد ترکیه ای که با او ازدواج می کنید نباید پناهنده باشد .

 

اقامت دائم ترکیه از طریق خرید ملک

شما می توانید با خرید ملک در کشور ترکیه اقامت یکساله را دریافت نمایید . پس از گذشت مدت زمان بین 3 تا 5 سال می توانید برای دریافت اقامت دائم ترکیه اقدام نمایید .

 

 با تحصیل در کشور ترکیه شما می توانید اجازه اقامت در ترکیه را کسب نمایید .

 

اقامت دائم ترکیه از طریق کار

یکی از روش های بسیار دشوار و تقریباً بعید برای دریافت اقامت دائم ترکیه ، اقامت در ترکیه از طریق کار می باشد . زیرا تا زمانی که یک فرد ترکیه ای شرایط لازم برای کار مورد نظر را داشته باشد و داوطلب انجام آن کار باشد کارفرما نمی تواند یک شخص خارجی را استخدام نماید و اولویت با فرد ترکیه ای است . با این حال اگر شخصی موفق به دریافت اقامت ترکیه از طریق کار شود می تواند ویزای کاری ترکیه را دریافت نماید که دارای اعتبار یکساله می باشد فرد تا 5 بار می تواند ویزا را تمدید نماید که با هر بار تمدبد ویزا دارای 1 سال اعتبار می باشد . پس از گذشت 5 سال فرد می تواند اقامت دائم ترکیه را دریافت نماید .

 

برای دریافت ویزای کشور ترکیه روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از آن ها تحصیل در ترکیه می باشد .

 

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.