منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

اقامت دائم در کشور قبرس

اقامت دائم در کشور قبرس

برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس چند روش وجود دارد که در ادامه معرفی می شوند .

 

 

 

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق ثبت شرکت

در صورتی که شما در کشور قبرس اقدام به ثبت شرکت نمایید ابتدا اقامت دوساله قبرس را دریافت خواهید کرد . پس از این دو سال در صورتی که فعالیت های شرکت شما با موفقیت همراه باشد و بیمه و مالیات های مرتبط با شرکت نیز پرداخت شده باشد شما می توانید اقامت خود را به مدت دو سال دیگر نیز تمدید نمایید . در صورتی که چند بار اقامت موقت خود را تمدید نمایید می توانید برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس اقدام نمایید .

 

برای مهاجرت به قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق ازدواج

اگر شما باید فرد قبرسی که دارای تابعیت قبرس باشد ازدواج نمایید ، می توانید اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت کنید . لازم به ذکر است که پس از ازدواج شما باید زندگی مشترک خود را با همسر قبرسی خود شروع نمایید و هر دو در یک خانه زندگی کنید . همچنین اگر شما قبلاً ازدواج کرده باشید و همسر شما فوت کرده باشد یا طلاق گرفته باشد ، باید گواهی فوت همسر سابق  یا گواهی طلاق خود را ارائه دهید . پس از ازدواج شما می توانید برای دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور قبرس درخواست دهید .

 

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق تمکن مالی

افردادی که تمکن مالی قبرس را دریافت نمایند می توانند اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت کنند . برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس از طریق تمکن مالی پس از اثبات تمکن مالی فرد به او اقامت یکساله قبرس داده می شود پس از پایان یک سال فرد می تواند اقامت خود را به مدت 5 سال تمدید نماید . پس از پایان 5 سال فرد می تواند برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس اقدام نماید . همچنین فرد می تواند برای خانواده خود نیز اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت نماید .

 

در مقاله اقامت در کشور قبرس ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

اقامت دائم در کشور قبرس از طریق سرمایه گذاری

افرادی که در کشور قبرس سرمایه گذاری نمایند پس از گذشت چند سال از مدت سرمایه گذاری می توانند اقامت دائم در کشور قبرس را دریافت نمایند .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در قبرس در این سایت موجود می باشد .

 

اقامت موقت قبرس

اقامت موقت قبرس

برای دریافت اقامت موقت قبرس چند روش وجود دارد که در ادامه معرفی خواهند شد .

 

 

اقامت موقت قبرس از طریق تحصیل

با تحصیل در کشور قبرس شما می توانید به صورت موقت در کشور قبرس اقامت نمایید . برای اقامت تحصیلی در کشور قبرس شما باید ویزای تحصیلی قبرس را تهیه نمایید . برای تهیه ویزای تحصیلی قبرس شما باید برای یکی از دانشگاه های قبرس درخواست تحصیل بفرستید و آن دانشگاه هم شما را تایید نماید و برای شما نامه پذیرش تحصیلی ارائه نماید . سپس شما می توانید با ارائه مدارک لازم و نامه پذیرش تحصیلی به سفارت قبرس ، ویزای تحصیلی قبرس را تهیه نمایید .

 

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور قبرس در مقاله اقامت در کشور قبرس وجود دارد .

 

اقامت موقت قبرس از طریق کار

اگر شما از یک کارفرما در کشور قبرس پیشنهاد کاری دریافت نمایید می توانید با استفاده از پیشنهاد شغلی و ارائه مدارک لازم به سفارت قبرس ، ویزای کاری قبرس را دریافت نمایید . ویزای کاری قبرس دارای اعتبار یک ساله می باشد که امکان تمدید آن پس از پایان اعتبار وجود دارد .

 

اقامت موقت قبرس از طریق خرید ملک

اگر شما یک ملک به ارزش حداقل 300000یورو در کشور قبرس خریداری نمایید می توانید اقامت دائم قبرس را برخودو همچنین خانواده خود دریافت نمایید .

 

توصیه می کنم که مقاله مهاجرت به قبرس را هم مطالعه نمایید .

 

اقامت موقت قبرس از طریق ثبت شرکت

یکی از روش های دریافت اقامت موقت در قبرس ثبت شرکت در این کشور می باشد . با ثبت شرکت در کشور قبرس شما به مدت 2 سال اجازه اقامت موقت در قبرس را دریافت خواهید کرد . پس از 2 سال شما می توانید اقامت خود را تمدید نمایید . البته تمدید اقامت قبرس در صورتی امکان پذیر است که در طی این 2 سال شرکت دارای فعالیت بوده باشد و مالیات و بیمه شرکت نیز به موقع پرداخت شود .

 

اقامت موقت قبرس از طریق تمکن مالی

در صورتی که شما بتوانید اثبات نمایید که می توانید بدون انجام هیچ شغلی در کشور قبرس با استفاده از منابعی که در کشور خود دارید ، هزینه های زندگی خود و خانواده خود را در کشور قبرس تامین نمایید ، ابتدا اجازه اقامت یکساله قبرس به شما داده خواهد شد . پس از گذشت یک سال شما می توانید اقامت خود را به مدت 5 سال تمدید نمایید . پس از گذشت 5 سال شما می توانید برای دریافت اقامت دائم قبرس اقدام نمایید .

 

جهت کسب اطلاعات کامل تر می توانید مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

 

اقامت در کشور  قبرس

اقامت در کشور قبرس

برای دریافت اجازه اقامت در کشور قبرس روش های متنوعی وجود دارد که در ادامه به معرفی روش های اقامت در کشور قبرس پرداخته می شود .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در قبرس در این سایت موجود می باشد .

 

 

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق کار

افرادی که می خواهند در کشور قبرس مشغول به کار شوند ابتدا باید اجازه اقامت در کشور قبرس و ویزای اشتغال قبرس را دریافت کنند . برای دریافت اجازه اقامت در قبرس از طریق ویزای اشتغال شخص باید از یک کارفرمای قبرسی درخواست کار دریافت کرده باشد . حقوق افراد در قبرس با توجه به نوع شغلی که دارند متفاوت است .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق تحصیل

داوطلبان در صورتی که از یک دانشگاه در کشور قبرس پذیرش داشته باشند می توانند برای دریافت ویزای تحصیلی قبرس و اجازه اقامت در کشور قبرس اقدم نمایند .

 

برای مهاجرت به قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق ازدواج

افرادی که با یک شهروند قبرسی ازدواج نمایند می توانند برا دریافت اقامت در کشور قبرس اقدام کنند . برای ازدواج یک فرد خارجی با یک شهروند قبرسی افراد باید گوهی عدم سوء پیشینه ، گواهی تولد و سند ازدواج خود را ارائه دهند و مراحل دریافت شهروندی قبرس را طی کرده و اجازه اقامت در کشور قبرس را دریافت نمایند .

همچنین افرادی که به شکل قانونی به مدت 2 سال در کشور قبرس اقامت داشته اند می توانند برای پیوستن به خانواده خود ( همسر دارای حداقل سن 21 سال و فرزندان مجرد زیر سن قانونی ) در قبرس اقدام کنند . برای پیوستن به همسر ازدواج فرد با همسر خود باید حداقل یک سال قبل از درخواست پیوستن به خانواده ثبت شده باشد .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق سرمایه گذاری

افراد با سرمایه گذاری های مختلف در کشور قبرس می توانند اجازه اقامت در کشور قبرس را کسب نمایند . همچنین پس از گذشت چند سال ( معمولاً 5 سال ) می توانند برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس اقدام نمایند .

 

اقامت در کشور قبرس اقامت در کشور قبرس از طریق خرید ملک

اتباع کشور های خارجی می توانند با خرید ملک در کشور قبرس اجازه اقامت در کشور قبرس را کسب نمایند . ملک خریداری شده حداقل باید دارای ارزش 300 هزار یورو باشد . همچنین متقاضیان اقامت در کشور قبرس از طریق خرید ملک باید مدارک لازم برای اثبات توانایی مالی کافی برای تأمین هزینه های خود در قبرس را رائه نمایند . لازم به ذکر است که درآمد های فرد برای تأمین زندگی او در قبرس باید از خارج از کشور قبرس تأمین شود و فرد نباید با انجام کار در قبرس به تأمین هزینه های خود بپردازد .

 

اقامت دائم قبرس

اقامت دائم قبرس

اقامت در کشور قبرس برای افراد خارجی به دوشکل اقامت موقت قبرس و اقامت دائم قبرس امکان پذیر است . برای دریافت اقامت موقت قبرس روش هایی از قبیل تحصیل در قبرس ، کار درقبرس ، ثبت شرکت در قبرس و ... وجود دارد . برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس دو روش وجود دارد که در ادامه تشریح می شود .

 

 

 

اقامت دائم قبرس اقامت کشور قبرس از طریق ازدواج

اگر شما با فردی که از اتباع کشور قبرس است ازدواج نمایید می توانید اقامت دائم کشور قبرس را به دست آورید . البته ازدواج شما باید به صورت قانونی انجام شود و مورد تایید دولت کشور قبرس باشد .

 

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور قبرس در مقاله اقامت در کشور قبرس وجود دارد .

 

اقامت دائم قبرس اقامت در قبرس از طریق خرید ملک

اگر شما در کشور قبرس ملکی به مبلغ حداقل 300000 یورو خریداری کنید می توانید اقامت دائم قبرس را به دست آورید . البته باید حتماً حداقل 200 هزار یورو از مبلغ ملک را به صورت نقدی پرداخت نمایید و باقی مبلغ ملک را می توانید به صورت قسطی پرداخت نمایید .

 

برای مهاجرت به قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

اقامت دائم قبرس تبدیل اقامت موقت کشور قبرس به اقامت دائم کشور قبرس

در صورتی که شما اقامت موقت کشور قبرس را از طریق ثبت شرکت کسب کرده باشید درصورتی که به مدت 3 سال شرکت شما در کشور قبرس فعالیت داشته باشد شما می توانید برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس اقدام نمایید .

 

البته برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس باید ثابت شود که شما از لحاظ مالی مستقل هستید و سربار دولت و کشور قبرس نمی شوید . به علاوه باید ثابت شود که شرکت شما در طول این 3 سال برای کشور قبرس مفید بوده است و باعث پیشرفت کشور قبرس شده است .

 

برای تبدیل اقامت موقت خود به اقامت دائم قبرس شما باید در یک مصاحبه شرکت نمایید و ثابت نمایید که به مردم و فرهنگ کشور قبرس علاقه دارید .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

 

 

اقامت پس از تحصیل در قبرس

اقامت پس از تحصیل در قبرس

بسیاری از افراد در حال حاضر در کشور قبرس مشغول به تحصیل هستند و می خواهند که پس از اتمام دوره ی تحصیلات خود اقامت کشور قبرس را دریافت نمایند و در کشور قبرس زندگی کنند . برای اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس روش های متفاوتی از جمله سرمایه گذاری در قبرس ، ثبت شرکت در قبرس و ازدواج در این کشور وجود دارد . در ادامه روش های اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس معرفی می شوند .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

  • اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس

در اقامت از طریق ازدواج فرد باید در دوران تحصیل خود یا پس از تمام شدن تحصیلاتش در کشور قبرس با یک فرد که دارای تابعیت کشور قبرس است ازدواج کند در این صورت فرد می تواند با ارائه ی مدارک لازم  اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس را دریافت کند .

 

با این روش افراد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس با ارائه ی مدارک لازم  اقدام به ثبت شرکت در کشور قبرس اقدام می کنند . به این طریق فرد می تواند اقدام به دریافت اقامت پس از تحصیل از طریق ثبت شرکت در کشور قبرس نماید . پس از 5 سال فعالیت مفید در شرکت فرد می تواند اقامت دائم کشور قبرس را دریافت نماید .

 

تحصیل در قبرس یکی از روش های مهاجرت به قبرس می باشد .

 

  • اقامت پس از تحصیل از طریق سرمایه گذاری در کشور قبرس

با این روش فرد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس سرمایه گذاری انجام دهد و اقامت خود را دریافت کند و پس از 5 سال اقامت دائمی کشور قبرس را دریافت کند .

 

برای اقامت در قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت در کشور قبرس ارائه شده است .

 

اگر شما هم تمایل دارید اقامت پس از تحصیل قبرس را دریافت کنید بهتر است که با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان از مشاوره رایگان کارشناسان این سایت استفاده نمایید .

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.