منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

اقامت پس از تحصیل در قبرس

اقامت پس از تحصیل در قبرس

بسیاری از افراد در حال حاضر در کشور قبرس مشغول به تحصیل هستند و می خواهند که پس از اتمام دوره ی تحصیلات خود اقامت کشور قبرس را دریافت نمایند و در کشور قبرس زندگی کنند . برای اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس روش های متفاوتی از جمله سرمایه گذاری در قبرس ، ثبت شرکت در قبرس و ازدواج در این کشور وجود دارد . در ادامه روش های اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس معرفی می شوند .

 

 • اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس

در اقامت از طریق ازدواج فرد باید در دوران تحصیل خود یا پس از تمام شدن تحصیلاتش در کشور قبرس با یک فرد که دارای تابعیت کشور قبرس است ازدواج کند در این صورت فرد می تواند با ارائه ی مدارک لازم  اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس را دریافت کند .

 

با این روش افراد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس با ارائه ی مدارک لازم  اقدام به ثبت شرکت در کشور قبرس اقدام می کنند . به این طریق فرد می تواند اقدام به دریافت اقامت پس از تحصیل از طریق ثبت شرکت در کشور قبرس نماید . پس از 5 سال فعالیت مفید در شرکت فرد می تواند اقامت دائم کشور قبرس را دریافت نماید .

 

 • اقامت پس از تحصیل از طریق سرمایه گذاری در کشور قبرس

با این روش فرد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس سرمایه گذاری انجام دهد و اقامت خود را دریافت کند و پس از 5 سال اقامت دائمی کشور قبرس را دریافت کند .

 

اگر شما هم تمایل دارید اقامت پس از تحصیل قبرس را دریافت کنید بهتر است که با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان از مشاوره رایگان کارشناسان این سایت استفاده نمایید .

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

کشور قبرس یکی از کشور هایی می باشد که داوطلبان زیادی برای دریافت اقامت خود دارد . در این مقاله به روش های مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری می پردازیم . مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری ، یکی از مطمئن ترین و سریع ترین روش ها برای دریافت اقامت دائمی قبرس و شهروندی این کشور است . سرمایه گذاری در قبرس دارای شرایطی می باشد در صورتی که شرایط آن را داشته باشید می توانید با سرمایه گذاری در کشور قبرس ابتدا ویزای سرمایه گذاری کشور قبرس را دریافت کنید و سپس اقدام به دریافت شهروندی کشور قبرس کنید . استفاده از روش سرمایه گذاری در کشور قبرس برای افرادی که از وضع مالی خوبی برخوردار هستند مناسب می باشد . سرمایه گذاری در کشور قبرس دارای انواع مختلفی است که شما با توجه به توانایی های خود می توانید یکی از آن ها را انتخاب نمایید .

 

مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری -  انواع روش های سرمایه گذاری درکشور قبرس

 • فعالیت فردی و به صورت حرفه ای در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • ثبت شرکت با مسئولیت محدود در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • ثبت شعبه مستقل در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • ثبت شعبه وابسته در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • ثبت شرکت های تضامنی شخصی در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • ثبت شرکت مدنی در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • دفتر نمایندگی در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری
 • ثبت شرکت در کشور قبرس به منظور مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری

از مزایای شهروندی کشور قبرس این است که شهروندان کشور قبرس آزاد هستند که در هر کدام از کشور های عضو اتحادیه اروپا زندگی ، تحصیل یا کار کنند .

 

اگر شما هم جزء افرادی هستید که تمایل دارید به روش مهاجرت به قبرس از طریق سرمایه گذاری ، شهروندی کشور قبرس را دریافت کنید بهتر است که جهت کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم از یک مشاور کمک بگیرید . پیشنهای ما به شما مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان و استفاده از مشاوره رایگان توسط کارشناسان این سایت استفاده نمایید .

مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند

مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند

برای دریافت اقامت دائم در کشور قبرس راه های مختلفی وجود دارد که در مقاله های قبلی توضیحات مرتبط با هر یک ارائه شده است . داشتن تابعیت کشور قبرس منجر به دریافت اقامت دائم در این کشور و استفاده از خدمات و مزایای این کشور می باشد . یکی از راه های دریافت تابعیت قبرس ، مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند است که در ادامه به شرح آن پرداخته می شود .

تابعیت در کشور های مختلف براساس خاک  یا خون مشخص می شود . تابعیت براساس خاک به این شکل است که وقتی زن و شوهری که تبعه کشور دیگری باشند و به یک کشور مسافرت کرده باشند و فرزند آن ها در آن کشور به دنیا آید ، نوزاد آن ها می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند . یا فرزند در داخل کشتی و یا هواپیمایی که در حال عبور از سزمین کشوری باشد و نوزاد در داخل هواپیما یا کشتی به دنیا آید آن نوزاد می تواند تابعیت آن کشور را دریافت کند . تابعیت براساس خون به این صورت است که اگر پدر و مادر فرزندی تابعیت یک کشور را داشته باشند فرزند آن ها نیز تابعیت همان کشور را دریافت می کند .

در کشور قبرس تابعیت براساس خون تعیین می شود . بنابراین اگر پدر و مادر فرزندی تابعیت قبرس داشته باشند فرزند آن ها نیز تابعیت قبرس خواهد داشت . اگر پدر نوزاد تابعیت کشور قبرس را داشته باشد و مادر فرزند تابعیت کشور دیگری را داشته باشد باز هم آن فرزند می تواند تابعیت کشور قبرس را دریافت کند .  اگر مادر نوزادی تابعیت کشور قبرس را داشته باشد و پدر نوزاد نامعلوم باشد یا بدون تابعیت باشد به نوزاد تابعیت قبرس داده می شود .

اگر شما هم می خواهید به روش  مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند ، اقامت دائم این کشور را بدست آورید نیاز به مشاوری دارید که شمارا برای انجام کار ها راهنمایی کند . شرکت آتیه آفرینان ایرانیان در زمینه مهاجرت به قبرس از طریق تولد فرزند به شما عزیزان مشاوره رایگان ارائه می دهد .

مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار

مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار

کشور قبرس از منابع معدنی و صنعتی و همچنین خطوط هواپیمایی زیادی برخوردار نیست . به همین جهت امکان کار در همه ی زمینه ها در این کشور برای افراد خارجی خیلی راحت نیست . کشور قبرس دارای مسافران توریستی بسیاری می باشد به همین جهت کار کردن در شغل های توریستی مثل امکانات تفریحی ، هتل داری ، ورزش هایی که دریایی هستند ، اجاره خانه ، اجاره ماشین و .... بسیار آسان تر و پر درآمد تر هست .  همچنین ساخت و ساز املاک بزرگ در زمینه های تفریحی و توریستی نیز می تواند درآمد خوبی برای افراد قبرسی داشته باشد . در کل هر شغلی که مرتبط با صنعت گردشگری باشد در کشور قبرس دارای درآمد نسبتاً خوبی می باشد . بندر لیماسول در کشور قبرس قرار دارد این بندر بزرگترین بندر ترانزیت کالا در منطقه ی مدیترانه می باشد . بنابراین این کشور برای انجام کار های تجاری و همچنین صادرات و واردات کالا مناسب است .

به علت این که کشور قبرس در نزدیکی کشور ایران قرار دارد افراد زیادی تمایل دارند به روش مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار به کشور قبرس بروند و اقامت دائمی خود را از این کشور دریافت کنند .

برای دریافت ویزای کار در کشور قبرس ابتدا باید وزارت خانه امور مهاجرین بررسی کند که آیا کسی در قبرس تقاضای انجام شغلی که شما می خواهید برای آن ویزا دریافت کنید را دارد یا خیر. اگر کسی پیدا نشد این شغل شامل حال افراد خارجی می شود . سپس مدارک شما بررسی می شود که آیا توانایی و مهارت های موردنیاز برای انجام این شغل را دارید یا خیر . اگر مدارک شما تایید شود اجازه ورود شما به کشور قبرس با ویزای کار صادر می شود .

مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار مدارک لازم

 1. کد اقتصادی کارفرما
 2. کارت ملی
 3. گذرنامه
 4. شناسنامه
 5. قرارداد کاری مهرشده توسط وزارت کار

شما می توانید با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان اطلاعات کامل تری دربارۀ مهاجرت به قبرس از طریق ویزای کار دریافت نمایید .

مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج

مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج

 برای مهاجرت به قبرس و اقامت گرفتن در کشور قبرس راه های زیادی وجود دارد . که در این مقاله به بررسی یکی از این راه ها که  مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج می باشد ، پرداخته می شود . 

یکی از راه های اقامت دائم در قبرس ، مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج می باشد . با استفاده از این روش فردی که با یک شخص قبرسی ازدواج کرده است می تواند اقامت قبرس را بگیرد . باید در نظر بگیرید که در زمان ازدواج باید تابعیت فردی که قبرسی هست مشخص باشد . 

لازم به ذکر است که ، ازدواج صوری به هیچ عنوان نمی تواند باعث ایجاد اقامت در قبرس شود . بنابراین ازدواج باید رسمی و قانونی باشد . وقتی دو نفر با یکدیگر ازدواج می کنند و همسر شخصی که تابعیت قبرس دارد اقامت قبرس را می گیرد باید هر دو نفر در یک خانه زندگی کنند . اگر اشخاص زندگی جداگانه ای داشته باشند نمی توانند اقامت قبرس را بگیرند . اگر فردی قبلاً ازدواج کرده باشد و بخواهد دوباره با یک فرد قبرسی ازدواج کند باید گواهی طلاق یا فوت همسر قبلی خود را ارائه دهد .  هنگامی که یک فرد از طریق ازدواج وارد کشور قبرس می شود باید قوانین این کشور را رعایت کرده و خود را با این کشور تطبیق دهد . زیرا آن فرد به شدت زیر نظر قرار می گیرد و اگر مشکلی به وجود آورد و یا اشتباهی از او سربزند ممکن است فرصت زندگی در کشور قبرس را برای همیشه از دست بدهد . لازم به ذکر است که وقتی شخصی با یک فرد قبرسی ازدواج می کند باید خود درخواست تابعیت کشور قبرس را بدهد و تا زمانی که درخواست تابعیت خود را ارائه ندهد نمی تواند اقامت قبرس را بگیرد .

مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج - مزایای اخذ اقامت قبرس

 • امکان سفر بدون ویزا در کلیه کشور های اتحادیه اروپا
 • استفاده از مزایای تحصیل رایگان کشور قبرس
 • امکان افتتاح حساب در کلیه کشور های اتحادیه اروپا
 • استفاده از امکانات پزشکی رفاهی رایگان در کلیه کشور های اتحادیه اروپا

و .....

شرکت آتیه آفرینان ایرانیان آماده ارائه مشاوره رایگان در زمینه مهاجرت به قبرس از طریق ازدواج ، به شما می باشد .

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.