منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

اقامت پس از تحصیل در قبرس

بسیاری از افراد در حال حاضر در کشور قبرس مشغول به تحصیل هستند و می خواهند که پس از اتمام دوره ی تحصیلات خود اقامت کشور قبرس را دریافت نمایند و در کشور قبرس زندگی کنند . برای اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس روش های متفاوتی از جمله سرمایه گذاری در قبرس ، ثبت شرکت در قبرس و ازدواج در این کشور وجود دارد . در ادامه روش های اقامت پس از تحصیل در کشور قبرس معرفی می شوند .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

  • اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس

در اقامت از طریق ازدواج فرد باید در دوران تحصیل خود یا پس از تمام شدن تحصیلاتش در کشور قبرس با یک فرد که دارای تابعیت کشور قبرس است ازدواج کند در این صورت فرد می تواند با ارائه ی مدارک لازم  اقامت پس از تحصیل از طریق ازدواج در کشور قبرس را دریافت کند .

 

با این روش افراد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس با ارائه ی مدارک لازم  اقدام به ثبت شرکت در کشور قبرس اقدام می کنند . به این طریق فرد می تواند اقدام به دریافت اقامت پس از تحصیل از طریق ثبت شرکت در کشور قبرس نماید . پس از 5 سال فعالیت مفید در شرکت فرد می تواند اقامت دائم کشور قبرس را دریافت نماید .

 

تحصیل در قبرس یکی از روش های مهاجرت به قبرس می باشد .

 

  • اقامت پس از تحصیل از طریق سرمایه گذاری در کشور قبرس

با این روش فرد باید پس از اتمام دوره ی تحصیل خود در کشور قبرس سرمایه گذاری انجام دهد و اقامت خود را دریافت کند و پس از 5 سال اقامت دائمی کشور قبرس را دریافت کند .

 

برای اقامت در قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله اقامت در کشور قبرس ارائه شده است .

 

اگر شما هم تمایل دارید اقامت پس از تحصیل قبرس را دریافت کنید بهتر است که با مراجعه به سایت آتیه آفرینان ایرانیان از مشاوره رایگان کارشناسان این سایت استفاده نمایید .

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.