منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

اقامت دائم قبرس

اقامت در کشور قبرس برای افراد خارجی به دوشکل اقامت موقت قبرس و اقامت دائم قبرس امکان پذیر است . برای دریافت اقامت موقت قبرس روش هایی از قبیل تحصیل در قبرس ، کار درقبرس ، ثبت شرکت در قبرس و ... وجود دارد . برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس دو روش وجود دارد که در ادامه تشریح می شود .

 

 

 

اقامت دائم قبرس اقامت کشور قبرس از طریق ازدواج

اگر شما با فردی که از اتباع کشور قبرس است ازدواج نمایید می توانید اقامت دائم کشور قبرس را به دست آورید . البته ازدواج شما باید به صورت قانونی انجام شود و مورد تایید دولت کشور قبرس باشد .

 

توضیحات کامل و مفصل درباره روش های اقامت در کشور قبرس در مقاله اقامت در کشور قبرس وجود دارد .

 

اقامت دائم قبرس اقامت در قبرس از طریق خرید ملک

اگر شما در کشور قبرس ملکی به مبلغ حداقل 300000 یورو خریداری کنید می توانید اقامت دائم قبرس را به دست آورید . البته باید حتماً حداقل 200 هزار یورو از مبلغ ملک را به صورت نقدی پرداخت نمایید و باقی مبلغ ملک را می توانید به صورت قسطی پرداخت نمایید .

 

برای مهاجرت به قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

اقامت دائم قبرس تبدیل اقامت موقت کشور قبرس به اقامت دائم کشور قبرس

در صورتی که شما اقامت موقت کشور قبرس را از طریق ثبت شرکت کسب کرده باشید درصورتی که به مدت 3 سال شرکت شما در کشور قبرس فعالیت داشته باشد شما می توانید برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس اقدام نمایید .

 

البته برای دریافت اقامت دائم کشور قبرس باید ثابت شود که شما از لحاظ مالی مستقل هستید و سربار دولت و کشور قبرس نمی شوید . به علاوه باید ثابت شود که شرکت شما در طول این 3 سال برای کشور قبرس مفید بوده است و باعث پیشرفت کشور قبرس شده است .

 

برای تبدیل اقامت موقت خود به اقامت دائم قبرس شما باید در یک مصاحبه شرکت نمایید و ثابت نمایید که به مردم و فرهنگ کشور قبرس علاقه دارید .

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت آتیه آفرینان ایرانیان مراجعه نمایید .

 

شما می توانید پس از مطالعه این مقاله ، مقاله تحصیل در قبرس را مطالعه نمایید .

 

 

 

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.