منو

مشاوره رایگان

بورسیه تحصیلی

تابعیت قبرس

افراد زیادی تمایل دارند که تابعیت قبرس را دریافت کنند و به این کشور مهاجرت نمایند . برای دریافت تابعیت کشور قبرس روش های متفاوتی وجود دارد که در ادامه به بررسی آن ها می پردازیم .

 

تابعیت قبرس دریافت تابعیت از طریق تولد فرزند در قبرس

یکی از روش های دریافت تابعیت کشور قبرس ، تابعیت از طریق تولد فرزند است . اگر نوزادی که پدر او قبرسی باشد به دنیا بیاید تابعیت کشور قبرس را دریافت می کند . اگر نوزادی در کشور قبرس از یک مادر قبرسی به دنیا بیاید و پدر نوزاد نامعلوم باشد یا بدون تابعیت باشد به کودک تابعیت کشور قبرس داده می شود .

 

برای مهاجرت به قبرس روش های زیادی وجود دارد که در مقاله های قبلی ذکر شده است .

 

تابعیت قبرس دریافت تابعیت از طریق ازدواج در قبرس

اگر فردی با یک شخص که تبعه کشور قبرس است ازدواج نماید در صورتی که ازدواج او به صورت قانونی انجام شود و ثبت شده باشد به آن شخص اقامت موقت کشور قبرس داده می شود . پس از گذشت چند سال نیز در صورتی که فرد با همسر قبرسی خود در حال زندگی باشد می تواند برای دریافت تابعیت کشور قبرس اقدام نماید .

 

در مقاله اقامت در کشور قبرس ، اطلاعات کاملی در این زمینه برای شما فراهم کرده ایم .

 

تابعیت قبرس دریافت تابعیت از طریق سرمایه گذاری در قبرس

فرد می توانند با سرمایه گذاری در کشور قبرس ابتدا اقامت موقت این کشور را دریافت کند . اگر پس گذشت چند سال سرمایه گذاری فرد موفق باشد و برای کشور قبرس سودآوری داشته باشد آن فرد می تواند برای دریافت تابعیت کشور قبرس اقدام نماید .

 

افراد قبرسی که هنوز خدمت سربازی خود را انجام نداده باشند و کسانی که به دلیل ارتکاب به جرم در حال گذراندن مجازات خود هستند اجازه ندارند تابعیت کشور قبرس را ترک نمایند .

 

علاوه بر این مقاله ، مقاله های دیگری از قبیل تحصیل در قبرس در این سایت موجود می باشد .

 

اگر فردی با تقلب و استفاده از مدارک جعلی تابعیت کشور قبرس را دریافت کرده باشد . یا اگر فردی اقداماتی برعلیه امنیت کشور و دولت قبرس انجام دهد ، تابعیت کشور قبرس از او گرفته می شود . همچنین اگر کسی که لازم است به مدت 5 سال در کشور قبرس اقامت داشته باشد به صورت مداوم کشور قبرس را ترک نماید و از سفارت نیز اجازه ی خروج دریافت نکند تابعیت کشور قبرس از او گرفته می شود .

  

برای مشاوره و ارزیابی رایگان هم اکنون با ما تماس بگیرید

شماره تماس:22226777-10خط                      مشاور همراه:09306972727

 
 
 
 
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به گروه آتیه آفرینان می باشد.